pondelok 5. novembra 2018

Októbrové prírastky


Október bol na prírastky v mojej kozmetickej zbierke možno nie celkom bohatý, ale aspoň zaujímavejší a ja mám pocit, že sa pomaličky rozbieham ;). Na druhú stranu, teší ma, že aspoň týmto sa mi darí nepodporovať ten konzumný spôsob života, ktorý valcuje spoločnosť, že jo, ha ha. /Čo ale asi fuckt svedčí o tom, že starnem! :D/
Takže, čo najzaujímavejšie, zaujímavé aj nezaujímavé obohatilo moju zbierku počas minulého mesiaca?

saveonbeautyblog_clinique set


Okrem kvapiek do nosa a asi tony papierových vreckoviek, keďže som presmrkala asi celý október, to bolo najmä s vecičkami na testovanie vcelku pozitívne. Od Elnina som obdržala nielen sympatický set pleťovky od Clinique, ale aj malé prekvapko v podobe boxu s kozmetikou, vydaného pri príležitosti 15. narodenín Elnina v spolupráci s loono.cz a ich kampaňou, propagujúcou samovyštrenie prsníkov a semenníkov ako prevenciu onkologických ochorení. Čo box ukrýval, to som vám už ukazovala na insta aj FB, ale pre veľký úspech foto ešte raz :D. A ja sa z boxu naozaj neskutočne vytešujem!

saveonbeautyblog_elnino_box

Déemky som si vybrala na testovanie novú limitku baleáckeho laku na vlasy s vôňou kaktusových kvetov a jazmínu a priznám sa, trošku ma z neho bolí hlávka. Lak som si totiž vybrala čisto zištne /práve mi dochádzal môj starý :D/ a aj keď mám tieto laky naozaj rada, furt premýšľam, ako ho zakomponovať do článku, ktorý bude čitateľsky atraktívny, že :).

saveonbeautyblog_benefit_they´re_real_riasenka

Miniatúrka riasenky od Benefitu bola darčekom k aktuálnemu číslu Elle. Neviem, koľké z vás ženské časáky čítajú, ja poviem narovinu, že patrím k tej skupine prudkých ignorantov – aj keď som istý čas pre jeden z nich písala, nečítala som ani vtedy :) – a kupujem ich len v presne takýchto prípadoch :). Občas totiž narazíte na naozaj zaujímavú vecičku, ktorá je „zadara“ a to bol teda aj prípad They´re Real! riasenky. Mám taký pocit, že asi bude aj recenzia a schválne som zvedavá na tie vaše dojmy.

saveonbeautyblog_nakupy_oktober_2018

Zvyšné vecičky už boli také tie klasické nákupy, poznáte to. To potrebujete, to potrebujete... a keď už je to v akcii, tak zoberiem aj to... Mikroceruzky na obočie od Catrice ako súčasť povinnej výbavy som vzala rovno v počte dva kusy /aj keď na fotke jedna chýba, pretože som ju už stihla spotrebovať, off course x-(/, rovnako ako laky na nechty od Trend It Up. A penový kondicionér od Pantene? O tom si tu asi ešte prečítate, možno aj v článku spoločne s lakom na vlasy od Baley ;).
Pri deodorante od Borotalco som poprela svoje vlastné prvé ja a rozhodla som sa dať šancu sprejovej verzii, aj keď tie rozhodne neuprednostňujem. Za zmienku stoja snáď ešte napodobeniny vôní z e-shopu krasnevune.cz – jo, nie že by ma netešilo nakupovanie originálov vôní, ale keďže som na vône maniak, ktorý je schopný striekať ich na seba v hektolitroch bez ohľadu na to, aký ich pôvod je... Takže v snahe vyhnúť sa finančného krachu sme sa s kamoškou rozhodli, že skrátka tieto vône ocheckujeme. Ak budete chcieť recenziu, dajte vedieť – ale zatiaľ to vyzerá viac než zaujímavo!

No a sme na konci. Priznajte sa, akým výhodným nákupom ste podľahli minulý mesiac vy? ;)

- cc -

2 komentáre:

 1. Boxík Elnino mám tiež a strašne sa mi páči, sú v ňom skvelé produkty. :)

  Rebelliouslily

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Súhlasím, aj keď som ešte všetko vyskúšať nestihla :), rozhodne potešil!

   Odstrániť

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...