piatok 8. februára 2019

IN NEWS január / prvé tohtoročné prírastky


Januárové /ne/nákupy boli také trošku poznačené. Stavom mojich financií po Vianociach, ale aj dermatitídou, ktorá ma v januári zľahka lízla a vďaka ktorej som si nemohla zaobstarať niektoré vecičky a naopak, niektoré si zaobstarať musela. Ale teda furt je čo ukazovať :). Dnes začneme dekoratívkou.

saveonbeautyblog_nakupy_januar_2019


A hneď vás môžem poinformovať, že presne v tejto oblasti to až také poznačené zrovna nebolo :D. Nedávať si na ksicht mejkap som síce vydržala asi až štyri dni, ale to mi nezabránilo, aby som si nekúpila dva pleťové púdre /staronové Rimmel Stay MatteAstor Pefect Stay/, rovnako staronový rúž z Avonu, nový fixačný gél na obočie /Essence Make Me Brow/ a nevybrala z Elnina na testovanie podkladovú bázu pod mejkap /Benefit Porefessional/ a riasenku /Dermacol Devilash/.

saveonbeautyblog_nakupy_januar_2019

Spolu s retropúdrom od Rimmel som neodolala ani mojej milovanej pleťovej maske od Nuxe, z ktorej som uchmatla posledný kúsok na Elnine, kde ju vďaka poškodenej /ha ha/ krabičke ponúkali za necelých 6 éčok, ak si dobre pamätám! Outlet rulezzz!!!

saveonbeautyblog_nakupy_januar_2019

Vďaka neposlušnému ksichtu som musela zaloviť po dlhšom čase vo vodách lekárenských a opätovne som sa výdatne mazala Excipialom. Toto mazanie /aj keď uspokojivé a možno šupnem aj recenziu! :)/ som ale pomerne rýchlo nahradila mazaním novým v podobe Dermo Face krému od Larens /na tento recenzia bude určite :)/.
A opäť pokračujeme vďakou :). Vďaka mojim kožným problémom mi baby z Déemky zavarili na pekný prúser. 

saveonbeautyblog_nakupy_januar_2019

Keďže som odmietala v onom blahom čase testovať čokoľvek na tvár, poslali mi na testovanie javorový sirup. Potrebuje to nejaký ďalší komentár? :D
No a na záver moje bežné /ne/nákupy. 

saveonbeautyblog_nakupy_januar_2019

Btw, ten olejový sprcháč od Biodermy bol taký trošku oneskorený vianočný darček a moooc sa na jeho vyskúšanie teším! Lebo olejové sprcháče, že...

Čím pekným ste si urobili radosť vy? ;)

- cc -


3 komentáre:

 1. Som zvedavá, čo povieš na ten sprchový olej. Sama by som ho rada vyskúšlala no odrádza ma tá cena. Mala som podobný od Mixa a prišlo mi to skôr ako gél. Dúfam, že tento sa viac podobá na olej.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Pudr od Rimmelu mám moc ráda :) používám ho stále dokola.

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Super úlovky, viacero z týchto produktov doma mám a s radosťou používam :) Ja som v poslednej dobe len dokupovala, čo mi došlo - čiže skôr nejaké odličovacie záležitosti :)
  What A Fancy World

  OdpovedaťOdstrániť

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...