piatok 31. mája 2019

MIXA Optimal Tolerance / môj najnovší megaobjav

Naozaj nemám v obľube písať samostatné recenzie na také nezaujímavé veci, ako je pleťové mlieko, sprchovací gél alebo krém na ruky z drogérky /ha ha/, ale v niektorých prípadoch výnimku skrátka urobiť musíte. Presne toto je aj prípad dnešný. Na Vec, o ktorej vám dnes budem básniť, ma nalákala istá česká youtuberka, ktorá ju ospevuje naozaj pri každej možnej príležitosti a zdá sa, že ospevovať budeme /minimálne/ dve.
Možno viete, že klasika v podobe odličovania pleťovým mliekom, čistiacim gélom a pleťovou vodou je moje najobľúbenejšie kombo a po rokoch používania micelárnych vôd som sa k nemu vrátila – pretože mi skrátka momentálne vyhovuje najviac. Zároveň však uznávam, že s výnimkou čistiaceho gélu veľké nároky na odličovadlá nemám – roky mi vyhovovali tie z Lidla, časom ale druhú polovicu dvojky prestali vyrábať a tá prvá sa mi tak nejak objedla. No a tak som sa rozhodla vyskúšať práve odličovacie mlieko od Mixy a ako sa zdá, trikráthurá, vyzerá to na minimálne niekoľkoročný vzťah!

saveonbeautyblog_mixa_optimal_tolerance_cleansing_milk_recenzia

Pleťové mlieko Optimal Tolerance s výťažkom z ruže je – lebo názov, že! – určené pre pleť citlivú, ktorá má vďaka nemu ostať nielen čistučká, ale aj upokojená, hydratovaná a pružná. Samozrejme, ak si zakladáte na zložení, to úplne bio nie je, takže toto už nechám čisto a len na vašom uvážení, či vám to bude vadiť alebo nie.

saveonbeautyblog_mixa_optimal_tolerance_cleansing_milk_ingredientsKaždopádne, moje skúsenosti sú asi nasledovné:
Mliečko vonia. Jemne, pekne. Což ja osobne oceňujem moc – pre voňavé patladielka mám megaslabosť, takže citlivá pleť – necitlivá pleť, všetko jedno – ja vône v kozmetike skrátka milujem! Samozrejme, na odlíčenie očí ho nepoužívam, na to mi mliekoidné konzistencie naozaj nevyhovujú.
Podľa návodu sa odporúča mlieko naniesť rovnomerne na pleť, nechať chvíľku pôsobiť a následne zotrieť. Ja ním, off course, klasicky šmrdlám tampónikmi až pokým nie sú bez stôp mejkapu a následne zmyjem mojim obľúbeným čistiacim gélom posledné zvyšky. A moje dojmy?

saveonbeautyblog_mixa_optimal_tolerance_cleansing_milk_recenziaTak predovšetkým! Mliečko odličuje skvelo. Čo je ale ešte viac predovšetkým, to je pocit, aký z neho máte pri odličovaní na pokožke a tiež tá jemnučká, hydratovaná pleť, akú zanechá! To je niečo neskutočné... Akoby ste sa odličovali najjemnejším balzamom, nikde nič neštípe, nesuší, pleť je moooc príjemná na dotyk a ja som naozaj že nadšená - nadšená natoľko, že zrejme budem musieť očekovať celé čistiaco – odličovacie portfólio tejto značky! Holt, asi niet cesty späť a ja si pôjdem zrejme prelúskať všetky moje doterajšie skúsenosti so značkou /aby som zas v záchvate nadšenia opakovane nekúpila niečo, čo mi nevyhovovalo :)/.
Vecičku zoženiete v podstate všade možne za sumu cécéá 4 až 5 éčok /tu napríklad o niečo lacnejšie/, čo je asi taká priemerná suma za čistiace mlieka, ale rozhodne stojí za každé jedno euro! Ja mám jednoznačne ďalší svätý grál...

Vaše skúsenosti so značkou Mixa?


- cc -

7 komentárov:

 1. Tento komentár bol odstránený autorom.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tak asi vím, která youtuberka Tě nalákala, protože já tu chválu v jejích videích slýchala taky:-) Pleťové mléko jsem neměla hodně dlouho, abych pravdu řekla, víc jsem si zvykla na gely, ale tohle zkusím, když už to chválíš i Ty, tak musím:-)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ája :)
   Ja používam aj gély, ale až po odlíčení pleti mliekom. No a toto je best ever, fakt!!!

   Odstrániť
 3. Mixa je super značka, moc ráda jí také používám ať už se jedná o cokoliv :)

  www.terripeterk.com

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja som mala od nich pár vecí a super, akurát z pleťových krémov nejakých som bola trošku sklamaná. Toto mlieko je ale absolútna bomba! :)

   Odstrániť
 4. Mixu zbožňujem a tento konkrétny produkt tiež, používam dlhodobo!
  Skvelý výber.

  OdpovedaťOdstrániť

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...